3’lü Ayna Seti Modelleri

3’lü Ayna Seti Modelleri

Aynaya bakmayı kim sevmez ki 7 den 70’e hepimiz aynaları karşısında günde bir kaç dakikamızı mutlaka geçiriyoruz dur. Salonlarımızın, holümüzün, yatak odalarımızın, banyolarımızın vazgeçilmez ürünüdür aynalar. Son dönemlerde aynaların 3l’lü şekilde satıldığı görülmektedir.

Evimizin Her Yerinde Neden Ayna Var?

Aynalar sadece kendimize baktığımız malzemeler değil evimizin her köşesinin, yaşadığımız mekânın ferahlık kazanmasına aynı zaman da evimize derinlik katması açısından da son derece kullanışlı aksesuarlardır. Özellikle son dönemde ortaya çıkan 3’lü ayna takımları son derece popüler ürünler olup evimizin havasına farklı bir hava katmaktadır. Böylelikle yaşadığımız evin metre karesi küçük olsa da kullandığımız bu 3’lü ayna setleri ile evimiz hem daha geniş görünmekte hem de kurduğumuz açı ile evimize yansıyan güneş ışığını evimizin her yerine daha çok dağıtmaktadır.

3’lü Ayna Setlerinin Avantaj

Yukarıda yazdıklarımızın hepsi 3’lü ayna setlerinin avantajlarından olsa da bu aynalar ayrıca ayrı ayrı kullanılsalar bile evimize bir bütünlük oluşturmalar açısından da son derece kullanışlıdır. Yan 3’lü ayna setini isterseniz yan yana kullanabilir dilerseniz ayrı ayrı olarak duvarlarınıza asa bilir veya bir kısmını duvarda bir kısmını yerde kullanarak farklı ışık alanları oluşturabilirsiniz. Böylelikle evinizde hoş bir ışık huzmesi de oluşturabilirsiniz. Evinizin dar ve uzun bir holü var ise de karşılıklı olarak aynaları asarak hem holün daha geniş görünmesini hem de ışığın bir aydan diğerine geçerek gün ışığının yansıması ile holünüz de enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz.

Aynaların kullanım şekli tamam ile size kalmış olarak evinizin hem daha geniş görünmesini hem daha aydınlık görünmesi ile tarzınızı konuşturmuş olursunuz. 3’lü Ayna setleri hem geometrik kesimler, hem klasik çeşitler hem de bronz, parlak, beyaz tonları ile çok şık tasarımlar sunmakla beraber eviz de hem şık bir aksesuar hem de kişisel kullanımınız açısından son derece faydalı ürünlerdir. 3’lü Ayna Setleri ile evinizdeki eşyalarınız da hem bir doğal bütünlük oluşmuş olacak hem de mekânınıza kattığı derinlik sayesinde eviniz içerisinde bile bir kafe havası yaratması bakımından son derece cazip ürünlerdir.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.